Oto Kiralama

  Meydan Oto araç kiralama  Türkiye'nin dört bir yanındaki istasyonlarımızla ülke içinde hem seyahat hem iş amaçlı gezilerinizi gerçekleştirebileceğiniz araç kiralama hizmetimiz, sizle Malatya'da buluşuyor.

  Malatya Havalimanı şubemiz sayesinde şehre adımınızı atar atmaz sizi karşılıyoruz. Malatya Havalimanı'nda, iç hatlardaki şubemiz sayesinde, rezervasyon yaptığınız araca uçaktan iner inmez sahip olabilirsiniz. Ayrıca Malatya'da bulunuyorsanız da; havalimanına ister toplu ulaşım ister taksi ile ulaşarak araç filomuz içerisinden seçtiğiniz gruba özgü araç marka ve modelini kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir diğer şubemiz, Malatya merkezde sizleri karşılıyor. Şehrin kalbinde Malatya Oto rent a car şubemizden araç kiralayarak, en merkezi bölgelere maksimum yarım saatte ulaşabilirsiniz.

  Merkez şubemize de rahatlıkla gelerek araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şehirde yolculuk etmeniz için ihtiyaç duyduğunuz araca kolayca ulaşabilirsiniz! BMW, Mercedes – Benz, Audi, Ford, Renault gibi birçok araç grubunda rezervasyon yapabilirsiniz.